FAQ- často pokladané otázky - GreenRent

GreenRent
Magyar
Slovak
GreenRent
Prejsť na obsah
FAQ
 
Koľko stojí hodina jazdy elektromobilom? Je zadarmo, ale len pre členov klubu.

 
Kto si môže prenajať a šoférovať elektromobil? Osoba, ktorá dovŕšila 18. rokov, má vodičské oprávnenie skupiny B a elektromobil si prenajala na svoje meno.

 
Môžem požičať prenajaté auto kamarátovi? Auto môže šoférovať len osoba, ktorá si ho prenajala na svoje meno.

 
Kde všade môžem parkovať? Parkovať môžete na vyhradených parkovacích miestach určených mestom.

 
Viem šoférovať elektromobil? Elektromobil je veľmi jednoduchý na ovládanie, má automatickú prevodovku. Auto sa zapína gombíkom POWER, následne sú tam tri jazdné módy: D ako drive/ JAZDA, N ako NEURAL, R ako spiatočka REVERSE. Pred každou jazdou a pri odovzdaní vozidla Vás personál vyškolí na jazdu elektromobilom. Každý elektromobil obsahuje manuál pre obsluhu.

 
Čo v prípade vybitia elektromobilu? Každý elektromobil je nabitý na 100%. Elektromobil by sa nemal vybiť počas jazdy na nižšiu hodnotu ako 20% . Maximálny dojazd elektromobilu je od 100 do 180km, maximálna rýchlosť 80km/h, odporúčaná rýchlosť 45 – 50 km/h. Dojazd závisí od jazdných vlastností a zručností šoféra. V prípade dlhšieho prenájmu viete nabiť elektromobil z domácej zásuvky 230 V.

 
Ako ukončím jazdu elektromobilom? Jazdu elektromobilom vždy ukončíte zaparkovaním, prehodením prevodovky do stupňa „N“ a zatiahnutím ručnej brzdy. Nezabudnite na stlačenie gombíka POWER, ktorý v prípade naštartovania svieti na červeno a v prípade vypnutého auta na zeleno.

 
Kam môžem elektromobil vrátiť? Po ukončení prenájmu prosíme elektromobil vrátiť na prevádzku autopožičovne. V prípade potreby je možnosť dohodnutia individuálneho odovzdania alebo vyzdvihnutia elektromobilu.
Kožené sedadlá
GreenRent
WEBSITE
www.greenrent.sk
Copyright © 2019 Robustech s.r.o. as Greenrent.sk.  All rights reserved
CONTACTS
+421 911 545 000
+421 908 626 662

greenrent@greenrent.sk

Návrat na obsah